Jazda na rowerze ma wiele plusów: nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie, ale co ważne ma neutralny wpływ na środowisko.

Skuteczne wykorzystanie rowerów towarowych w procesie logistycznym na końcowym odcinku dostaw przez największe na świecie firmy kurierskie świadczy o zaangażowaniu w zrównoważony rozwój! Idea ta zakłada taki rozwój, który zaspokoi potrzeby współczesnych społeczeństw i nie będzie jednocześnie ograniczał możliwości rozwojowych przyszłych pokoleń.

Firma InPost, postanowiła wykorzystać rowerowy potencjał i dostosować go do swoich potrzeb, a Delibike jest stworzony do takich rozwiązań. To model roweru elektrycznego typu cargo, który na swojej przyczepie pomieści wiele paczek. Ten bezemisyjny pojazd jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu nawet 100 km. Dostawa paczek rowerem nie tylko jest dużo bardziej ekonomiczna i ekologiczna, ale również stanowi świetne rozwiązanie dla średnich i dużych miast, gdzie jest problem ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Ekologiczny projekt InPost z udziałem naszych rowerów testowany był na najpiękniejszych trasach rowerowych wzdłuż Bałtyku. Daniel Michalski - CEO Admayer, przybliżył kompletny system Delibike i korzyści z jego użytkowania.

Kliknij aby pobrać Szablony INFORMACYJNE - 1200x628px -2.mp4
37,9 MB